+48 691 755 106

O nas

Zajmujemy się konstrukcjami ze stali i aluminium od przeszło 20 lat. Warte podkreślenia jest, iż usługi świadczymy kompleksowo od a do z. Sami projektujemy elementy, sami je produkujemy a także sami montujemy. W przypadku bram instalujemy również automatykę.

Teren na którym działamy to głównie województwa: dolnośląskie, opolskie i śląskie. Nie mamy jednak problemu z przyjęciem zlecenia z innych regionów Polski.
Województwo Dolnośląskie jest jednym z najczęściej przez nas obsługiwanych, szczególnie okolice Kotliny Kłodzkiej, toteż właśnie między innymi tutaj można znaleźć dużą rzeszę naszych zadowolonych Klientów.

Oprócz naszego doświadczenia warto wspomnieć iż działamy tylko przy użyciu najlepszego sprzętu i najwyższej klasy materiałach. Nie interesują nas pół środki. Najważniejsze jest perfekcyjne wykonanie zlecenia i zadowolenie Klienta na lata.

Nasze realizacje objęte są gwarancją!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ogrodzenia Wrocław

W branży usługowej liczą się przede wszystkim umiejętności i doświadczenie. Mamy obie te cechy na najwyższym poziomie, dzięki temu Klienci mogą być pewni, że wykonane przez nas usługii są na najwyższym poziomie. Działamy na rynku już ponad 20 lat, i w z zakresu naszej działalności nie ma zlecenia którego nie wykonalibyśmy na najwyższym poziomie! Działamy przede wszystkim w zakresie: Bramy - bramy wroclaw. Oczywiście branża ogrodzenia: ogrodzenia wroclaw to również nasza specjalizacja. Mienimy się także mianem fachówców w wykonaniu i montażu balustrad: balustrady wroclaw. Serdecznie zapraszamy do wspópracy!